Nagrody i wyróżnienia

Marka od lat nagradzana.

Poniżej prezentujemy Państwu najcenniejsze dla nas - marki Górecki - nagrody i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2009

Dowodem wysokiej jakości naszych produktów było zdobycie ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jury konkursu ZMMTP składało się ze specjalistów z branży, profesorów, naukowców których zadaniem było dogłębne zbadanie zgłoszonych produktów. Seria kołpaków: Spyder, Radical, RST marki RACING4 zgłoszona przez nas do konkursu spotkała się z uznaniem Kapituły. Ocenie poddane zostały nie tylko same kołpaki – ich estetyka, forma, jakość wykonania ale również cały proces produkcyjny. Kapituła konkursu ZMMTP doceniła również naszą dbałość o środowisko w całym procesie produkcyjnym jak i późniejszego użytkowania kołpaków.

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2009, 2010, 2011 oraz GRAND PRIX

Grupa Media Partner, po raz kolejny, przeprowadziła badania pod kątem popularności produktów na krajowym rynku. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami. Badania miały na celu określenie poziomu powszechnej popularności produktów i usług. Okazało się, że firma Górecki zajęła pierwsze miejsce w kategorii kołpaki samochodowe i tym samym otrzymała Złoty Laur Klienta 2011. Ponieważ był to już nasz trzeci z kolei Złoty Laur Klienta (2009, 2010, 2011) otrzymaliśmy Grand Prix. Istotną dla nas rzeczą jest fakt, że wybór najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość przyznanego medalu jest dla nas bardzo ważna.

Jakość Roku

Efektem utrzymania wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnego wyglądu kołpaków jest otrzymanie przez naszą firmę ekskluzywnej nagrody „JAKOŚĆ ROKU” przez lata: 2010, 2011, 2014, 2015, oraz JAKOŚĆ ROKU-PRODUKT 2011. W roku 2015 otrzymaliśmy JAKOŚĆ ROKU – ZŁOTO a w roku 2016 zostaliśmy nominowani do najwyższej nagrody JAKOŚĆ ROKU – DIAMENT.